Technologia pultruzji profilów z włókna szklanych

September 21, 2023
najnowsze wiadomości o firmie Technologia pultruzji profilów z włókna szklanych

W dzisiejszych czasach produkty FRP są szeroko stosowane w naszym życiu przemysłowym i codziennym.odporny na ogień i chemikaliaJeśli profile mają tę samą sekcję, mogą być wykonane za pomocą technologii pultruzji.

Linia produkcyjna włókna szklanego do wytwarzania pultrusa obejmuje płaszczyznę ruchomą z włókna szklanego, formę z półką, urządzenie grzewcze, maszynę do wytwarzania pultrusa, przełącznik elektryczny.

Do surowców stosowanych w produktach z profilów z włókna szklanego należą: włókna szklanego, żywica i środek twardościowy oraz inne akceleratory.

Proces produkcji profilu z włókna szklanego: po pierwsze, wybierz odpowiednią średnicę formy umieszczonej na półce.Następnie obliczyć ilość włókna szklanego ruchomego a następnie kierować włókna szklanego ruchomego przejść przez formę i w sprzęt pultrusionNastępnie uruchomić części ogrzewania zwiększyć temperaturę formy do 120 stopni na części wejściowych i 180 stopni na części wyjściowej,w końcu wlać mieszaną żywicę do urządzenia i uruchomić system próżniJest to ogólny proces technologii pultruzji profilów z włókna szklnego.

W ten sposób możemy wytworzyć pręt z włókna szklanego, rurkę z włókna szklanego, kość psa z włókna szklanego, róg z włókna szklanego lub ramię krzyżowe z włókna szklanego, paliki z włókna szklanego itp.